Archiwum

Konkurs kalendarzowy dla dzieci

13 marca 2017
Konkurs kalendarzowy dla dzieci KP PSP w Bytowie informuje o możliwości wzięcia udziału w konkursie kalendarzowym pod tytułem „Ognista krzyżówka” oraz „Przygody Iskierki i Płomyka” organizowanym prze Komendę Główną PSP.Czytaj więcej

"Czad i Ogień" akcja edukacyjna

9 marca 2017
Strażacy z powiatu bytowskiego po raz kolejny z przesłaniem akcji CZAD i OGIEŃ trafili do szkół z powiatu bytowskiego.Czytaj więcej

List Ministra Mariusza Błaszczaka do funkcjonariuszek

9 marca 2017
List Ministra Mariusza Błaszczaka do funkcjonariuszek

Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet Minister Mariusz Błaszczak składa najlepsze życzenia funkcjonariuszkom PSP list w załączeniu.

Czytaj więcej

Ćwiczenia na lodzie

2 marca 2017
Ćwiczenia na lodzieW dniach 28 lutego – 2 marca strażacy z JRG Bytów brali udział w ćwiczeniach z zakresu ratownictwa lodowego.Czytaj więcej

Pożegnanie z mundurem asp. Krzysztofa Wnuk-Lipińskiego

1 marca 2017
Pożegnanie z mundurem asp. Krzysztofa Wnuk-Lipińskiego

28 lutego 2017 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie odbyła się uroczysta odprawa z okazji pożegnania dyżurnego operacyjnego asp. Krzysztofa Wnuk-Lipińskiego, który po dwudziestu jeden latach zaszczytnej służby przeszedł na zasłużone zaopatrzenie emerytalne.

Czytaj więcej

spoKREWnieni służbą - akcja na terenie Powiatu Bytowskiego

27 lutego 2017
spoKREWnieni służbą - akcja na terenie Powiatu BytowskiegoCelem tej akcji jest oddanie hołdu Żołnierzom Wyklętym w dniu święta państwowego, przypadająca na dzień  1 marca, ustanowionego w 2011 roku jako Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – poprzez honorowe oddanie krwi. W ramach akcji krew można oddawać w miarę możliwości od 1 do 31 marca 2017 roku, na zorganizowanych akcjach bądź indywidualnie w stacjach krwiodawstwa.Czytaj więcej

Czad i ogień, obudź czujność.

21 lutego 2017
Czad i ogień, obudź czujność.

Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanego czadem, umiera w kraju ponad sto osób a blisko dwa tysiące ulega podtruciu.

Czytaj więcej

List ministra Mariusza Błaszczaka w sprawie wzrostu uposażeń

17 lutego 2017
List ministra Mariusza Błaszczaka w sprawie wzrostu uposażeńList ministra Mariusza Błaszczaka w sprawie wzrostu uposażeń funkcjonariuszy i wzrostu wynagrodzeń pracowników cywilnych służb mundurowych podległych Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i AdministracjiCzytaj więcej

Wystąpienie ministra Mariusza Błaszczaka

13 lutego 2017
Wystąpienie ministra Mariusza BłaszczakaWystąpienie ministra Mariusza Błaszczaka w sprawie wzrostu uposażeń funkcjonariuszy i wzrostu wynagrodzeń pracowników cywilnych służb mundurowych Czytaj więcej

BEZPIECZNE LODOWISKO 2017.

11 lutego 2017
BEZPIECZNE LODOWISKO 2017.

Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w okresie zimowym, Komenda Powiatowa PSP w Bytowie włączyła się do ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne lodowisko 2017″, związanej z pomocą przy organizacji i przygotowaniu bezpiecznych miejsc przeznaczonych do zimowych zabaw na lodzie.

Czytaj więcej

Wystąpienie do strażaków Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji J.Zielińskiego

10 lutego 2017
Prezentujemy pismo Wiceministra Spraw Wewnetrznych i Administracji p. J.Zielińskiego z dnia 8 lutego 2017r.Czytaj więcej

Świąteczne życzenia.

23 grudnia 2016
Świąteczne życzenia.

Życzę Wam drodzy strażacy i Waszym rodzinom, abyście Święta Bożego Narodzenia spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Czytaj więcej

Zabawa na lodzie zawsze niesie ze sobą niebezpieczeństwo !

20 listopada 2016
Zabawa na lodzie zawsze niesie ze sobą niebezpieczeństwo !

Zamarznięte stawy, jeziora i rzeki zawsze są niebezpieczne. Niefrasobliwość dorosłych oraz pozostawianie dzieci bez opieki, zbiera co roku śmiertelne żniwo. Mimo ostrzeżeń służb ratunkowych, co roku pod lodem ginie kilkanaście osób.

Czytaj więcej

Strażacy bytowskiej komendy w Akcji Szlachetna paczka.

20 listopada 2016
Strażacy bytowskiej komendy w Akcji Szlachetna paczka.

Zakończyła się XVI edycja „Szlachetnej paczki”. W  ramach tej akcji, w dniach 9 – 11 grudnia 2016r.  świąteczne prezenty o wartości łącznej ok. 47 mln złotych trafiły do prawie 19 000 rodzin w naszym kraju, paczki dostarczyło 11 000 wolontariuszy.

Czytaj więcej

Miasteccy strażacy z wizytą w Gimnazjum.

20 listopada 2016
Miasteccy strażacy z wizytą  w Gimnazjum.

W dniu 21 listopada 2016r. strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Miastku gościli w Gimnazjum im. Jana Pawła II przy ul. Wrzosowej 1 w Miastku. Tematyką spotkania z młodzieżą gimnazjalną były zagrożenia związane z użytkowaniem w okresie zimowym urządzeń ogrzewczo-kominowych, spowodowane wydzielaniem się tlenku węgla, popularnie zwanego czadem.

Czytaj więcej

Wybrano nowe władze powiatowe Związku OSP RP w Bytowie.

20 listopada 2016
Wybrano nowe władze powiatowe Związku OSP RP w Bytowie.

W dniu 19 listopada 2016r. w Ugoszczy obradował IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tematyką zjazdu było podsumowanie minionej 5-letniej kadencji i wybór nowych władz na kolejną pięcioletnią kadencję.

Czytaj więcej

Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.

24 sierpnia 2016
Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.Czytaj więcej

Biegowy weekend

13 lipca 2016
Biegowy weekend

Troje reprezentantów naszej komendy oraz jeden emerytowany strażak wzięło udział w  III Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Impreza odbyła się w sobotę, 9 lipca 2016 na trasie  Płotowo – Góra Siemierzycka. Piękna trasa przebiegała wokół malowniczych widoków Góry Siemierzyckiej (256m n.p.m.) i Płotowa.

Czytaj więcej

Udany „Bieg Papiernika” bytowskich strażaków.

23 maja 2016
Udany „Bieg Papiernika” bytowskich strażaków.Sukcesem zakończył się I Pomorski Bieg Strażaków, który odbył się w Kwidzynie 21 maja 2016r. w ramach VII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika.Czytaj więcej

Życzenia z okazji Święta Dnia Strażaka

2 maja 2016
Życzenia z okazji Święta Dnia Strażaka

Z okazji „Dnia Strażaka” pragniemy złożyć wszystkim strażakom, pracownikom cywilnym KP PSP Bytów i OSP z powiatu bytowskiego słowa podziękowania za codzienną służbę, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego.

Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie st. bryg lech Chrostowski

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bytowie dh. Roman Zaborowski

Czytaj więcejHistoria Bytowskiej Komendy Straży Pożarnej
System Kształcenia w Państwowej Straży Pożarnej
Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Numer Alarmowy

Zamówienia publiczne

Galeria

Komenda Powiatowa
PSP w Bytowie

ul. Gen. Józefa Wybickiego 9
77-100 Bytów

tel.: 59 822 20 74
fax: 59 822 24 44

e-mail: kppsp@strazbytow.powiat.pl

JRG Nr 1 w Bytowie
ul. Gen. Józefa Wybickiego 9, 77-100 Bytów

JRG Nr 2 w Miastku
ul. Konstytucji 3 Maja 2A, 77-200 Miastko
Copyright © 2013 -2018 Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a | Created by WebProjekt

Serwis stosuje pliki cookies w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności.