Archiwum

Świąteczne życzenia.

23 grudnia 2016
Świąteczne życzenia.

Życzę Wam drodzy strażacy i Waszym rodzinom, abyście Święta Bożego Narodzenia spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia.

Czytaj więcej

Zabawa na lodzie zawsze niesie ze sobą niebezpieczeństwo !

20 listopada 2016
Zabawa na lodzie zawsze niesie ze sobą niebezpieczeństwo !

Zamarznięte stawy, jeziora i rzeki zawsze są niebezpieczne. Niefrasobliwość dorosłych oraz pozostawianie dzieci bez opieki, zbiera co roku śmiertelne żniwo. Mimo ostrzeżeń służb ratunkowych, co roku pod lodem ginie kilkanaście osób.

Czytaj więcej

Strażacy bytowskiej komendy w Akcji Szlachetna paczka.

20 listopada 2016
Strażacy bytowskiej komendy w Akcji Szlachetna paczka.

Zakończyła się XVI edycja „Szlachetnej paczki”. W  ramach tej akcji, w dniach 9 – 11 grudnia 2016r.  świąteczne prezenty o wartości łącznej ok. 47 mln złotych trafiły do prawie 19 000 rodzin w naszym kraju, paczki dostarczyło 11 000 wolontariuszy.

Czytaj więcej

Miasteccy strażacy z wizytą w Gimnazjum.

20 listopada 2016
Miasteccy strażacy z wizytą  w Gimnazjum.

W dniu 21 listopada 2016r. strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Miastku gościli w Gimnazjum im. Jana Pawła II przy ul. Wrzosowej 1 w Miastku. Tematyką spotkania z młodzieżą gimnazjalną były zagrożenia związane z użytkowaniem w okresie zimowym urządzeń ogrzewczo-kominowych, spowodowane wydzielaniem się tlenku węgla, popularnie zwanego czadem.

Czytaj więcej

Wybrano nowe władze powiatowe Związku OSP RP w Bytowie.

20 listopada 2016
Wybrano nowe władze powiatowe Związku OSP RP w Bytowie.

W dniu 19 listopada 2016r. w Ugoszczy obradował IV Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Tematyką zjazdu było podsumowanie minionej 5-letniej kadencji i wybór nowych władz na kolejną pięcioletnią kadencję.

Czytaj więcej

Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.

24 sierpnia 2016
Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.Sukces strażaków z JRG Bytów w wojewódzkim turnieju w plażowej piłce siatkowej.Czytaj więcej

Biegowy weekend

13 lipca 2016
Biegowy weekend

Troje reprezentantów naszej komendy oraz jeden emerytowany strażak wzięło udział w  III Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Impreza odbyła się w sobotę, 9 lipca 2016 na trasie  Płotowo – Góra Siemierzycka. Piękna trasa przebiegała wokół malowniczych widoków Góry Siemierzyckiej (256m n.p.m.) i Płotowa.

Czytaj więcej

Udany „Bieg Papiernika” bytowskich strażaków.

23 maja 2016
Udany „Bieg Papiernika” bytowskich strażaków.Sukcesem zakończył się I Pomorski Bieg Strażaków, który odbył się w Kwidzynie 21 maja 2016r. w ramach VII Kwidzyńskiego Biegu Papiernika.Czytaj więcej

Życzenia z okazji Święta Dnia Strażaka

2 maja 2016
Życzenia z okazji Święta Dnia Strażaka

Z okazji „Dnia Strażaka” pragniemy złożyć wszystkim strażakom, pracownikom cywilnym KP PSP Bytów i OSP z powiatu bytowskiego słowa podziękowania za codzienną służbę, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego oraz za stałe wzbogacanie dorobku pożarniczego.

Życzymy Wam bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie st. bryg lech Chrostowski

Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bytowie dh. Roman Zaborowski

Czytaj więcej


Wielkanocne życzenia.

24 marca 2016
Wielkanocne życzenia.Radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny, pogody w sercu i radości  z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie bliskich osób, strażakom z powiatu bytowskiego, ich rodzinom i przyjaciołom   życzy           Komendant PowiatowyCzytaj więcej

Paliła się kuchnia w Mydlicie.

2 marca 2016
Paliła się kuchnia w Mydlicie.

Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar budynku mieszkalnego w m. Mydlita w gminie Czarna Dąbrówka w dniu 2 marca 2016r. Informację o pożarze do bytowskiego Stanowiska Kierowania KP PSP w Bytowie przekazała w godzinach rannych telefonicznie sąsiadka.

Czytaj więcej

Groźny pożar w Tuchomiu.

1 marca 2016
Groźny pożar w Tuchomiu.

Do groźnego pożaru lokalu mieszkalnego doszło w dniu 26 lutego 2016 r. w godzinach południowych w Tuchomiu. Pożar powstał w piekarniku kuchenki gazowo - elektrycznej, w kuchni usytuowanej na I piętrze budynku i szybko rozprzestrzenił się na całą powierzchnię pomieszczenia. Palna konstrukcja elementów budowlanych (stropu i podłogi) oraz duże nagromadzenie materiałów palnych w kuchni sprzyjały szybkiemu rozwojowi pożaru.

Czytaj więcej

Informacja Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bytowie

21 stycznia 2016
Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bytowie oraz Ochotnicze Straże Pożarne powiatu bytowskiego korzystają z dotacji MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH na zakup pojazdów, umundurowania, sprzętu pożarniczego, wyposażenia, szkoleń oraz remontów remiz.Czytaj więcej

Świąteczne spotkania strażaków

21 grudnia 2015
Świąteczne spotkania strażakówKomendant Powiatowy PSP w Bytowie st.bryg. Lech Chrostowski w towarzystwie kadry kierowniczej spotkał się ze strażakami Komendy Powiatowej PSP.Czytaj więcej

Wesołych świąt.

21 grudnia 2015
Wesołych świąt.Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, czas odpoczynku od codziennych zmagań w gronie najbliższych. Z tej szczególnej okazji pragnę przekazać strażakom, ich rodzinom, bliskim, mieszkańcom powiatu bytowskiego najserdeczniejsze życzenia. Życzę obfitości wszelkich dóbr na świąteczne dni. Niech w tym magicznym okresie towarzyszy wszystkim niepowtarzalna rodzinnaCzytaj więcej

Strażakom, których nie ma wśród nas.

1 listopada 2015
Strażakom, których nie ma wśród nas.W dniu  Święta Zmarłych przywołajmy do pamięci naszych kolegów strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę.Czytaj więcej

Pożegnanie z pożarniczą służbą.

2 października 2015
Pożegnanie z pożarniczą służbą.W dniu 2.10.2015r. st.ogn. Grzegorz Rudnik strażak bytowskiej Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej, w gronie Komendanta Powiatowego PSP i  współpracowników pożegnał się z pożarniczą służbą.Czytaj więcej

Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP dobiegło końca.

30 września 2015
Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP dobiegło końca.

W dniu 27 września 2015r.  młodzi strażacy ochotnicy z powiatu bytowskiego zdawali egzamin końcowy, podsumowujący II etap Szkolenia Podstawowego Strażaków Ratowników OSP -2015.

Czytaj więcej

Nabór do służby

28 września 2015
Nabór do służby


Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie ogłasza nabór kandydatów do służby na stanowisko stażysty w służbie przygotowawczej, docelowo starszy ratownik kierowca.

Czytaj więcej

Zapytanie ofertowe - rozstrzygnięcie

21 kwietnia 2015
Zapytanie ofertowe - rozstrzygnięcie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie przedstawia protokół rozeznania cenowego na dostawę : Agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy zespołu  (moc znamionowa) od 40 kVA/32 KW do 45 kVA/36 KW.

Poniżej w pliku PDF protokół.Czytaj więcej

Historia Bytowskiej Komendy Straży Pożarnej
System Kształcenia w Państwowej Straży Pożarnej
Biuletyn Informacji Publicznej
Europejski Numer Alarmowy

Zamówienia publiczne

Galeria

Komenda Powiatowa
PSP w Bytowie

ul. Gen. Józefa Wybickiego 9
77-100 Bytów

tel.: 59 822 20 74
fax: 59 822 24 44

e-mail: kppsp@strazbytow.powiat.pl

JRG Nr 1 w Bytowie
ul. Gen. Józefa Wybickiego 9, 77-100 Bytów

JRG Nr 2 w Miastku
ul. Konstytucji 3 Maja 2A, 77-200 Miastko
Copyright © 2013 -2018 Polskie Stowarzyszenie Syndrom Tourette'a | Created by WebProjekt

Serwis stosuje pliki cookies w celu ułatwienia nawigacji oraz dostosowania Serwisu do preferencji użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w Polityce Prywatności.